تضمین بهترین کیفیت

طهران گل فعالیت خود را در عرصه کشاورزی در سال 1362 شروع کرد. در ابتدا فعالیت خود با راه اندازی گلخانه های مدرن در آن زمان و با همکاری شرکت فرانسوی، همواره سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصول بوده و طی این سال ها با گسترش و وسعت بخشیدن در بخش تولید، بخش قابل توجهی از تولید گل کشور را به خود اختصاص داده که همواره برند طهران گل از پیشگامان و خوشنام ترین برندها در بین تولید کنندگان گل کشور بوده است.

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلایل تاسیس فروشگاه اینترنتی طهران گل داشتن ظرفیت و تولید بهترین و مرغوب ترین نوع گل ها بوده ، که یکی از اهداف مجموعه خدمت راحت، ارزان و با کیفیت بصورت مستقیم از گلخانه به دست مشتری می باشد.محصولات که گلفروشی انلاین تهران گل عرضه میکند اعم از: سبدگل-باکس گل- پایه گل و تاج گل . رز باکس- پکیج های هدیه- پکیج ولنتاین وگل و گیاهان اپارتمانی و کلیه محصولات مرتبط با گل و گیاه میباشد که با بهترین کیفیت عرضه میشود.

طهران گل کلیه محصولات خود را بصورت روزانه تهیه و عرضه می کند. طهران گل کیفیت تمامی محصولات خود را تضمین میکند. کلیه محصولات در هر رنج قیمت با بهترین و با کیفیت ترین گل ها دیزاین می شود و تفاوت قیمت  محصولات در طهران گل فقط به دلیل تعداد گل ها می باشد.

شما مشتریان عزیز با خرید از طهران گل تجربه جدیدی از بررسی، انتخاب و سفارش اینترنتی گل خواهید داشت